O firmie

Jesteśmy firmą budowlaną z dużym doświadczeniem i wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

Wszystkie prace prowadzone są pod nadzorem kierownika budowy z uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno budowlanej , obejmującej kierowanie robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Posiadamy brygady murarzy, zbrojarzy, cieśli, elektryków oraz do prac sanitarnych wod-kan.

Specjalizujemy się w wykonawstwie stanów surowych ( zbrojenie i betonowanie stropów schodów i fundamentów, stawianie murów, wylewanie posadzek, nakładanie tynków) jak i usługach ogólnobudowlanych ( docieplanie i osuszanie budynków, izolowanie fundamentów, tarasów i balkonów; układanie glazury na zewnątrz i wewnątrz budynków).

Świadczymy również szeroki wachlarz usług wykończeniowych "pod klucz" i remontowych w lokalach mieszkalnych i przemysłowych. Wykonujemy hydraulikę- instalacje wodno- kanalizacyjne, instalacje elektryczne, ścianki działowe oraz inne konstrukcje z płyt gipsowo- kartonowych (sufity podwieszane) , tynkowanie- poprawki tynkarskie, nakładanie gładzi, malowanie a także układanie ceramiki ( glazura, terakota, gres ) oraz całą gamę innych prac budowlanych.

Naszą dewizą jest rzetelność i profesjonalizm wykonywanych usług. Każde nowe zlecenie to dla nas kolejne wyzwanie, które podejmujemy z przyjemnością. Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm, instytucji oraz inwestorów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w imporcie materiałów budowlanych z całego świata, głównie z Chin , Indii , Brazylii, Egiptu, Włoch oraz Skandynawii, pozwala nam zaoferować bardzo bogaty wybór kamieni naturalnych, płytek gresowych , paneli słonecznych i fotowoltaicznych oraz wyrobów wg indywidualnych projektów.

Posiadamy brygady do montażu zewnętrznych i wewnętrznych elementów wystroju kamieniarskiego przy zastosowaniu nowoczesnej technologii. Roboty wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników pod kierunkiem doświadczonych osób nadzorujących.